Отвори го главното мени

Промени

Додаден 31 бајт ,  пред 9 години
с
Бот Додава: yi:10טן דעצעמבער
[[wa:10 di decimbe]]
[[war:Disyembre 10]]
[[yi:10טן דעצעמבער]]
[[yo:10 December]]
[[zh:12月10日]]
109.264

уредувања