Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Политика на Стариот Рим“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {|style="margin-left:1em; border:1px solid #000000; background-color:#f2f2f2; padding:2px; float:right; clear:right; font-size:85%;" |- | colspan="4" rowspa...)
 
|style="padding:0px; border-top:solid 1px #aaaaaa;" colspan=2|
<div style="text-align:right">{{Tnavbar|Римска влада|mini=1}}</div>
|}
|}
3.883

уредувања