Разлика помеѓу преработките на „Службен јазик“

Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: yo:Èdè iṣẹ́ọba
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: yo:Èdè iṣẹ́ọba)
[[vi:Ngôn ngữ chính thức]]
[[wa:Lingaedje oficir]]
[[yo:Èdè isẹ́ọbaiṣẹ́ọba]]
[[zh:官方语言]]
[[zh-min-nan:Koaⁿ-hong gí-giân]]
46.384

уредувања