Ѕверови: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ms:Carnivora
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: ms:Carnivora)
[[lt:Plėšrieji žinduoliai]]
[[lv:Plēsēji]]
[[ms:Carnivora]]
[[nds:Roofdeerter]]
[[nl:Roofdieren]]
109.264

уредувања