Ткиво: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: new:तन्तु
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: new:तन्तु)
[[lv:Audi]]
[[ms:Tisu biologi]]
[[new:तन्तु]]
[[nl:Weefsel (biologie)]]
[[no:Vev (biologi)]]
46.384

уредувања