Воронешка област: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: ace:Oblast Voronezh
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sw:Voronezh Oblast)
с (Бот Додава: ace:Oblast Voronezh)
[[Категорија:Воронешка област]]
 
[[ace:Oblast Voronezh]]
[[ar:فورونيج أوبلاست]]
[[az:Voronej Vilayəti]]
46.384

уредувања