Запад: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ga:Iarthar
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: ga:Iarthar)
[[fi:Länsi]]
[[fr:Ouest]]
[[ga:Iarthar]]
[[gan:西]]
[[gl:Oeste]]
10.025

уредувања