Курска Област: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sw:Kursk Oblast
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: sw:Kursk Oblast)
[[sr:Курска област]]
[[sv:Kursk oblast]]
[[sw:Kursk Oblast]]
[[ta:கூர்ஸ்க் ஒப்லாஸ்து]]
[[tr:Kursk Oblastı]]
109.264

уредувања