Разлика помеѓу преработките на „Оренбуршка Област“

с
Бот Додава: sw:Orenburg Oblast
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: sw:Orenburg Oblast)
[[sr:Оренбуршка област]]
[[sv:Orenburg oblast]]
[[sw:Orenburg Oblast]]
[[tr:Orenburg Oblastı]]
[[tt:Оренбург өлкәсе]]
109.264

уредувања