Воронешка област: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: sw:Voronezh Oblast
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: sw:Voronezh Oblast)
[[sr:Вороњешка област]]
[[sv:Voronezj oblast]]
[[sw:Voronezh Oblast]]
[[ta:வரனியோஷ் ஒப்லாஸ்து]]
[[tg:Вилояти Воронеж]]
109.264

уредувања