Разлика помеѓу преработките на „Папа Лав XIII“

Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: qu:Liyun XIII
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: qu:Liyun XIII)
[[pl:Leon XIII]]
[[pt:Papa Leão XIII]]
[[qu:Liyun XIII]]
[[ro:Papa Leon al XIII-lea]]
[[ru:Лев XIII (папа римский)]]
5.215

уредувања