Фјодор I (Русија): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: bs:Fjodor I, car Rusije
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: he:פיודור הראשון)
с (Бот Менува: bs:Fjodor I, car Rusije)
[[be-x-old:Фёдар I Іванавіч]]
[[bg:Фьодор I]]
[[bs:Fjodor I, Ivanovičcar Rusije]]
[[cs:Fjodor I.]]
[[de:Fjodor I. (Russland)]]
46.384

уредувања