Разлика помеѓу преработките на „Падова“

Додаден 1 бајт ,  пред 10 години
с
Бот Менува: el:Πάντοβα, eu:Padua
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: el:Πάντοβα, eu:Padua)
[[da:Padova]]
[[de:Padua]]
[[el:ΠάδοβαΠάντοβα]]
[[eml:Pèdva]]
[[en:Padua]]
[[es:Padua]]
[[et:Padova]]
[[eu:PadovaPadua]]
[[fi:Padova]]
[[fr:Padoue]]