Географија на Црна Гора: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: pt:Geografia de Montenegro
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: pt:Geografia de Montenegro)
[[no:Montenegros geografi]]
[[pl:Geografia Czarnogóry]]
[[pt:Geografia de Montenegro]]
[[ru:География Черногории]]
[[sq:Gjeografia e Malit të Zi]]
3.985

уредувања