Разлика помеѓу преработките на „Иван IV (Русија)“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: bs:Ivan IV, car Rusije
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: bs:Ivan IV, car Rusije)
[[be:Іван IV Грозны]]
[[bg:Иван IV]]
[[bs:Ivan IV, Vasiljevičcar Rusije]]
[[ca:Ivan IV de Rússia]]
[[cs:Ivan IV.]]
59.415

уредувања