Хибернација: Разлика помеѓу преработките

Одземени 22 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Брише: ur:جرمنیشن
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: et, hi, id, ta, ur Брише: sk Менува: he)
с (Бот Брише: ur:جرمنیشن)
[[tr:Kış uykusu]]
[[uk:Сплячка]]
[[ur:جرمنیشن]]
[[vi:Ngủ đông]]
[[vls:Wintersloap]]
24.401

уредување