Разлика помеѓу преработките на „Акватичко потекло на човекот“

с
Бот Додава: sv:Vattenapa
с (Бот менува: cite book -> цитирана книга, cite journal -> цитирано списание)
с (Бот Додава: sv:Vattenapa)
[[pt:Teoria do macaco aquático]]
[[sk:Teória vodnej opice]]
[[sv:Vattenapa]]
[[uk:Акватична теорія]]
109.264

уредувања