Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
[[hr:Organ]]
[[hu:Szerv (biológia)]]
[[hy:Օրգան (Կենսաբանությունկենսաբանություն)]]
[[ia:Organo (anatomia)]]
[[id:Organ (anatomi)]]
3.205

уредувања