Разлика помеѓу преработките на „Георги Старделов“

с
+bg
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (+bg)
[[Категорија:Македонски писатели]]
[[Категорија:Македонски академици]]
 
[[bg:Георги Старделов]]
95

уредувања