Фјодор I (Русија): Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: he:פיודור הראשון
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: he:פיודור הראשון)
[[fi:Fjodor I]]
[[fr:Fédor Ier]]
[[he:פיודור הראשון]]
[[hr:Fjodor I., ruski car]]
[[it:Fëdor I di Russia]]
3.985

уредувања