Разлика помеѓу преработките на „Апартхејд“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Додава: et:Apartheid Брише: fr:Apartheid
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: et:Apartheid Брише: fr:Apartheid)
[[eo:Apartismo]]
[[es:Era del apartheid]]
[[fret:Apartheid]]
[[eu:Apartheid]]
[[fa:آپارتاید (آفریقای جنوبی)]]
[[fi:Apartheid]]
[[fo:Apartheid]]
[[fr:Apartheid]]
[[ga:Apairtéid]]
[[gl:Apartheid]]
24.401

уредување