Разлика помеѓу преработките на „ОУ „Славчо Стојменски“ - Виница“

нема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
|настава на = македонски
|адреса=
|актуелен директор=БиљанаЈордан МанасиеваСтојанов
|веб=
}}
Анонимен корисник