Категорија:Економија на Кина: Разлика помеѓу преработките

с
с (Бот Додава: de, eu, fi, fr, nl, pt Брише: ar, cs, id, no Менува: en, ja, ko, ru, zh)
с (Бот Додава: it:Categoria:Economia della Cina)
[[fr:Catégorie:Économie chinoise]]
[[he:קטגוריה:סין: כלכלה]]
[[it:Categoria:Economia della Cina]]
[[ja:Category:中国の経済]]
[[ko:분류:중국의 경제]]
3.205

уредувања