Мазендеран: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ko:마잔다란 주
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: ko:마잔다란 주)
[[ja:マーザンダラーン州]]
[[ka:მაზანდარანი (ოსტანი)]]
[[ko:마잔다란 주]]
[[ku:Mazenderan (parêzgeh)]]
[[lv:Māzanderāna]]
59.415

уредувања