Живинарство: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: de:Geflügelproduktion
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: de:Geflügelproduktion)
[[Категорија:Стопанство]]
 
[[de:Geflügelproduktion]]
[[en:Poultry farming]]
[[it:Pollicoltura]]
86.434

уредувања