Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Бугарија“

с
Бот Додава: gl:Bandeira de Bulgaria
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: gl:Bandeira de Bulgaria)
[[fi:Bulgarian lippu]]
[[fr:Drapeau de la Bulgarie]]
[[gl:Bandeira de Bulgaria]]
[[he:דגל בולגריה]]
[[hi:बल्गारिया का ध्वज]]
18.766

уредувања