Операција Барбароса: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
сНема опис на уредувањето
{{Link FA|ro}}
 
 
{{Втора светска војна}}
[[ar:عملية بارباروسا]]
[[bg:Операция Барбароса]]
3.890

уредувања