Отвори го главното мени

Промени

Одземени 5 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Менува: ceb:Calixto I
[[bg:Каликст I]]
[[ca:Calixt I]]
[[ceb:Papa Calixto I]]
[[cs:Kalixt I.]]
[[da:Pave Callistus 1.]]
46.384

уредувања