Разлика помеѓу преработките на „Обединување на Германија“

с
Бот Додава: af:Unifikasie van Duitsland
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: af:Unifikasie van Duitsland)
[[Категорија:Историја на Германија]]
 
[[af:Unifikasie van Duitsland]]
[[bg:Обединение на Германия (1871)]]
[[bs:Ujedinjenje Njemačke]]
3.985

уредувања