Разлика помеѓу преработките на „Александар Алехин“

с
Бот Додава: lv:Aleksandrs Aļehins
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: lv:Aleksandrs Aļehins)
[[lb:Alexander Alexandrowitsch Aljechin]]
[[lt:Aleksandras Aliochinas]]
[[lv:Aleksandrs Aļehins]]
[[mn:Александр Алехин]]
[[mr:अलेक्सांद्र अलेखिन]]
10.025

уредувања