Разлика помеѓу преработките на „Правен факултет „Јустинијан I“ - Скопје“

с
нема опис на уредувањето
с
с
 
 
::''Оваа страница се однесува на правниот факултет во Скопје - Јустинијан Први. За други значења видете [[Јустинијан]].''
 
[[Слика:praven-fakultet.jpg|thumb|right|Правен факултет Јустинијан I, [[Скопје]]]]
13.850

уредувања