Разлика помеѓу преработките на „Линукс“

Додадени 26 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: be:Linux, io:Linux
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: be:Linux, io:Linux)
[[bar:Linux]]
[[bat-smg:Linux]]
[[be:Linux]]
[[be-x-old:GNU/Linux]]
[[bg:Линукс]]
[[id:Linux]]
[[ilo:GNU/Linux]]
[[io:Linux]]
[[is:Linux]]
[[it:Linux]]
24.401

уредување