Разлика помеѓу преработките на „Отровен брадавичар“

с
нема опис на уредувањето
с
[[fi:Gilalisko]]
[[th:กิล่ามอนสเตอร์]]
 
 
 
Преведено од англиски на македонски јазик од Марија Тошевска
47

уредувања