Буада (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ms:Buada
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: ms:Buada)
[[en:Buada District]]
[[es:Buada]]
[[fi:Buada]]
[[fr:Buada]]
[[gv:Buada (slyst)]]
[[id:Buada]]
[[it:Buada]]
[[ja:ブアダ地区]]
[[jv:Buada]]
[[lt:Buada]]
[[ms:Buada]]
[[na:Buada]]
[[nl:Buada]]
[[ja:ブアダ地区]]
[[no:Buada]]
[[pl:Buada]]
[[ro:Buada]]
[[ru:Буада (округ)]]
[[fi:Buada]]
[[sv:Buada]]
[[zh:部亞達區]]
109.264

уредувања