Пулово: Разлика помеѓу преработките

Одземени 62 бајти ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
== Надворешни врски ==
 
[[Категорија: Села во Околија Сер]]
[[Категорија: Села во Егејска Македонија]]
 
65

уредувања