Разлика помеѓу преработките на „Програмска опрема“

с
Бот Додава: mr:सॉफ्टवेअर
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: mr:सॉफ्टवेअर)
[[ml:കമ്പ്യൂട്ടര്‍ സോഫ്‌റ്റ്‌വെയര്‍]]
[[mn:Програм хангамж]]
[[mr:सॉफ्टवेअर]]
[[ms:Perisian]]
[[nds:Software]]
46.384

уредувања