Балабан: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
[[Категорија: Села во Егејска Македонија]]
 
[[mkbg:Балабан]]
[[el:Τραχώνι Δράμας]]
[[mk:Балабан]]
65

уредувања