Балабан: Разлика помеѓу преработките

Додадени 58 бајти ,  пред 13 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Создадена страница со: <!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = --> {{Инфокутија Села во Егејска Македо...)
 
 
[[Категорија: Села во Егејска Македонија]]
 
[[el:Τραχώνι Δράμας]]
[[mk:Балабан]]
65

уредувања