Јат Ервејс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: mr:याट एरवेझ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот менува: Category -> Категорија)
с (Бот Додава: mr:याट एरवेझ)
[[it:Jat Airways]]
[[ja:Jat航空]]
[[mr:याट एरवेझ]]
[[nl:JAT Airways]]
[[pl:Jat Airways]]
46.384

уредувања