Разлика помеѓу преработките на „Касиопеја (соѕвездие)“

с
Бот Додава: sh:Kasiopeja (zviježđe)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: sh:Kasiopeja (zviježđe))
[[ro:Cassiopeia (constelaţie)]]
[[ru:Кассиопея (созвездие)]]
[[sh:Kasiopeja (zviježđe)]]
[[sk:Súhvezdie Kasiopeja]]
[[sl:Kasiopeja (ozvezdje)]]
109.264

уредувања