Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Инкубатор“

нема опис на уредувањето
{|
|valign=top|
'''Содржина (131130 статии)'''
----
*'''Наука (81)'''
 
----
*'''Биографија (1514)''': [[Адолф Хитлер]] {{·}} [[Владимир Крамник]] {{·}} [[Леонард Ојлер]] {{·}} [[Исус Христос]] {{·}} [[Јулијан Отпадник]] {{·}} [[Анастасија Николаевна Романова]] {{·}} [[Роберт Хибнер]] {{·}} [[Никола Вапцаров]] {{·}} [[Дида]] {{·}} [[Нанак]] {{·}} [[Карлос Кастанеда]] {{·}} [[Марија Антоанета]] {{·}} [[Дорис Лесинг]] {{·}} [[Конрад Аденауер]] {{·}} [[Бијонсе Ноулс]] {{·}}
----
*'''Уметност(5)'''