Бело Море (Русија): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: tl:Dagat na Puti
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: tl:Dagat na Puti)
[[tg:Баҳри Сафед]]
[[th:ทะเลขาว]]
[[tl:Dagat na Puti]]
[[tr:Beyazdeniz]]
[[uk:Біле море]]
18.766

уредувања