Разлика помеѓу преработките на „Чарлс Рихтер“

Додадени 46 бајти ,  пред 11 година
с
Брзо додавање категорија Земјотреси (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Земјотреси (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Земјотреси (со користење на HotCat))
[[Категорија:Сеизмологија]]
 
[[Категорија:Земјотреси]]
[[Категорија:Земјотреси]]
3.886

уредувања