Разлика помеѓу преработките на „ОУ „Братство-Единство“ - Гостивар“

с
нема опис на уредувањето
с
[[Категорија:Основни училишта во Република Македонија]]
[[Категорија:Основни училишта во Македонија]]
 
Крушорацки Кристина Француски јазик
Топузоски Даме- географија
13.850

уредувања