Дискус: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: pl:Symphysodon
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: pl:Symphysodon)
[[nl:Symphysodon]]
[[no:Discuser]]
[[pl:DyskowiecSymphysodon]]
[[pt:Acará-disco]]
[[ru:Дискус]]