Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 930-тите“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|930s births}}
с (Бот Додава: ar, be-x-old, cy, es, et, gan, ja, lv, nn, ro, ru, simple, sk, sv, th, zh)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|930s births}})
__HIDDENCAT__
{{birthdecade|9|3|10}}
{{Ризница-врска|930s births}}
 
[[ar:تصنيف:مواليد عقد 930]]
4.699

уредувања