Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Писатели“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Writers}}
с (Бот Додава: af, am, an, ar, ast, az, bar, bat-smg, be-x-old, bg, br, bs, ca, ceb, crh, cs, cy, da, de, dsb, el, en, eo, es, et, eu, ext, fa, fi, fiu-vro, fo, fr, gd, he, hif, hr, hsb, hu, ia, id, io, it, ja, ka, kab, ko, ku, la, lad, lb, li,)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Writers}})
{{Ризница-врска|Writers}}
 
[[Категорија:Книжевност]]
[[Категорија:Луѓе по занимање]]
4.699

уредувања