Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Општество по земја“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Society by country}}
с (Бот Додава: es:Categoría:Sociedad por país)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Society by country}})
{{Ризница-врска|Society by country}}
 
[[Категорија:Општество| Националност]]
[[Категорија:Категории по националност]]
4.699

уредувања