Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Облека“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Clothing}}
с (Бот Додава: af, an, ar, ast, az, bar, bg, br, bs, ca, cs, cy, da, de, el, en, eo, es, et, eu, fi, fr, gl, gn, he, hr, hu, id, io, is, it, ja, ka, ko, lb, lt, lv, mn, ms, nds-nl, nl, nn, no, nrm, oc, pa, pdc, pl, pt, ru, simple, sk, sl, sr, s)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Clothing}})
{{Ризница-врска|Clothing}}
 
[[Категорија:Култура]]
[[Категорија:Мода]]
4.699

уредувања