Категорија:Географија на Лихтенштајн: Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Geography of Liechtenstein}}
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Geography of Liechtenstein}})
{{Катпов}}
{{Ризница-врска|Geography of Liechtenstein}}
[[Category:Лихтенштајн|Географија ]]
 
[[Category:Географија по земја|Лихтенштајн]]
[[CategoryКатегорија:Географија на Европа|Лихтенштајн|Географија]]
[[CategoryКатегорија:Географија по земја|Лихтенштајн]]
[[Категорија:Географија на Европа|Лихтенштајн]]
 
[[az:Kateqoriya:Lixtenşteyn coğrafiyası]]
4.699

уредувања